Доставка і оплата

Доставка по Україні здійснюється за допомогою перевізників (Де – Лівері, Міст – Експрес,Нова Пошта, Авто люкс, Ін – Тайм.)

– Доставка відбувається з 10:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю, а в суботу до 15:00. – В день доставки попередньо Вам зателефонує менеджер та повідомить про орієнтовний час прибуття товару до вказаного Вами місця призначення складу кур’єра. – Товар відправляється в межах 1-3 робочих днів – в залежності від кількості заказаного Вами товару. – Оплата доставки відбувається згідно тарифів обраної Вами кур’єрської служби. Розрахувати термін та вартість доставки Вам допоможуть менеджери з продажу.

Способи оплати:

 1. Розрахунок готівкою
  • Відбувається при прямій покупці в нашому магазині.
  • При безготівковому розрахунку, товар надсилатиметься після повної його передоплати на наші рахунки в Приват Банку та Кредо Банку.
 2. Безготівкова оплата
  • Оплата по безготівковому розрахунку відбувається наступним чином: Після оформлення замовлення менеджер магазину за допомогою факсу або електронної пошти надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі любого відділення банку або безпосередньо з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів доставляється разом з товаром (оригінал рахунку, розхідна накладна, податкова накладна).

Щоб отримати товар в офісі перевізника Вам необхідно:

 1. Мати при собі оригінал паспорта або інший документ що засвідчує особу.
 2. № декларації – прийде Вам у вигляді SMS-повідомлення на номер телефону, який вказаний в замовленні як Ваш контактний.
 3. При отриманні товару обов’язково огляньте його цілісність. Якщо стан товару Вас не влаштовує, Ви маєте право оформити акт невідповідності з працівниками кур’єрської служби.
 4. Якщо Ви не можете отримати товар особисто, це може зробити за Вас довірена особа. Їй необхідно мати при собі свій та Ваш паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Де – Лівері

Група компаній “DELIVERY” почала роботу в 2001 році. Основною спеціалізацією групи є надання транспорних та логістичних послуг для сектору В2В (суб’єкти підприємницькой діяльності та корпоративний сектор) як на території України, так і за її межами.

Сайт служби доставки:
http://www.delivery-auto.com/

Міст – Експрес

«Торговий Дім «Міст Експрес» в Україні представляє інтереси міжнародної корпорації «Meest Corporation Inc.» та входить в одну з найбільших в Україні фінансово-промислову групу «Росан».

Сайт служби доставки:
https://meest-express.com.ua/ua

 

Інтайм

Транспортна компанія “Ін-Тайм” заснована 31.05.2002 р. в м. Запоріжжя. Активні операції на ринку почалися в грудні 2002 р., і з тих пір “Ін-Тайм” завоював стійкі позиції на ринку вантажних маршрутних перевезень. Компанія здійснює вантажоперевезення по маршрутах, що з’єднує 54 міста в різних регіонів України, в яких працюють представництва “Ін-Тайм”.

Сайт служби доставки:
www.intime.com.ua

АВТОЛЮКС

Одна з провідних компаній в Україні, яка здійснює пасажирські перевезення надає послуги з перевезення вантажів. Перевезення здійснюються в найкоротші терміни з дотриманням усіх вимог безпеки.

Сайт служби доставки:
www.autolux.ua

 

 

Нова Пошта

Приватна служба доставки. Посилка доставляється кур’єром за вказаною Вами адресою (додому чи в офіс), як правило, на наступний день після відправки. Характерна особливість роботи – доставка вантажу до дверей одержувача.

Сайт служби доставки:
www.novaposhta.ua